• Новак
Божиќ Туш Завеса Лагер за Бања 66x72 Инчи Тешки Водоотпорен Туш Завеса со 12 Куки Сина Божиќ Снегулки Свеќа Топка

Божиќ Туш Завеса Лагер за Бања 66x72 Инчи Тешки Водоотпорен Туш Завеса со 12 Куки Сина Божиќ Снегулки Свеќа Топка

DEN 527.52
Производот е достапен

Достапност

Лесно да се install Just се стави на кука преку метал копчето дупка и ја обеси на туш завеса род. Не исчезнува, многу цврсти и издржливи.На нетранспарентно шема подобро ги штити приватноста.Божиќ доаѓа, дали сте размислувале за тоа како да ја декорирате вашиот дом?Не двоумете се повеќе, мислам дека овој Божиќ туш завеса лагер ќе изненади вашето семејство!Ви посакувам среќна нова година!. Употребата на high-definition печатење, елка, Дедо Мраз, елен, снегулка и други Божиќ елементи се многу реални, создавање на повеќе среќна нова година атмосфера.Мултифункционален : спречување на вода за прскање од јавните до местото надвор од туш за време на туш, па како да се посебно на влажни и суви; играат оклопна улога за лице во туш, како што се кампување, спа третман; исто така, може да се користи како завеса.Празник Украси : Божиќ е наскоро, користете го овој Божиќ туш завеса наместо на обичните туш завеси да се направи вашиот дом повеќе празнична.Бањата станува тема божиќ, Тоа е возбудливо да се размислува за тоа!Исто така може да биде привремено да се користи како тема Божиќ ѕид ќебе.Тоа е многу едноставна.Дали сте загрижени за целата бања добивање на влажни и по секое капење?Мислам дека можеби ќе треба туш завеса лагер за да се реши овој проблем.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за овој Божиќ туш завеса лагер.Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберете во зависност од големината на бања или када.Package1 x Божиќ туш curtain12 x туш завеса hooks Guarantee If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви обезбеди со наплата или да го замени со нов производ според вашите потреби.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ.Тоа се суши брзо после туширање за да се задржи туш и тоалет сува и удобно. Тежината на овој туш завеса е многу мала, само 340g/400g/440g, па нема потреба да се грижите за целата лагер паѓа надолу бидејќи се премногу тешки.Можете лесно може да се повлече туш завеса а исто така го промените вашиот омилен туш завеса куки за да одговара на домашна декорација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката