• Новак
Магнат M073L Flute (Конвексен) Shaper Секачи - 1-1/2 Flute Висина; 3/4 Радиусот; 1-1/4 Создаден

Магнат M073L Flute (Конвексен) Shaper Секачи - 1-1/2 Flute Висина; 3/4 Радиусот; 1-1/4 Создаден

DEN 2179.44
Производот е достапен

Достапност

3 Крило, Карбид Падна; 1-1/2" Flute Висина; 3/4" Радиусот; 1-1/4" Се Роди; 4-1/8" Надворешен Дијаметар.Оваа карбид падна машина е специјално дизајниран и произведен за висок квалитет бараше машини за индустриски апликации.Сечење на рабови на овој рутер малку се направени од висок индустриски одделение micrograin карбид совети brazed на високо-јаглероден челик тело што води до исклучителна цврстина и цврстина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката