• Новак
Смешен pc Компјутер Bluetooth Глувчето за Печатење Малку Носорог

Смешен pc Компјутер Bluetooth Глувчето за Печатење Малку Носорог

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Сликата е направен под висока температура.Направени со висок квалитет трајни синтетички материјал.смешен pc компјутер bluetooth глувчето за печатење Малку Носорог.смешен pc компјутер bluetooth глувчето за печатење Малку Rhinocontact преку bluetooth.Понудата се дизајн на услугата : 1. Испратите фотографијата што поголем од 800*800 до нас.2. Сите истрага ќе се одговори во 12 часот. 3. Плаќаат за оваа цел и да добиете на вашите производи.Сите треба за нашите produsts, ве молиме пратете ни порака на.Пратката е направено во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката