• Новак
adidas Унисекс-Дете Duramo Sl Работи за Чевли

adidas Унисекс-Дете Duramo Sl Работи за Чевли

DEN 632.40
Производот е достапен

Достапност

100% Текстилни Синтетика.Увезени.Гумен ѓон.Години' спортски чевли за секојдневна облека.Редовно се вклопуваат.Mesh горниот нуди breathability; Не-шие облоги за дополнителна поддршка.Lightmotion амортизирање го подобрува динамични движења; Cloudfoam midsole и мека neoprene пета за амортизирање.Adiwear outsole обезбедува трајни зафат.adidas унисекс duramo ракав чевли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката