• Новак
Xtrashield Обичај се Вклопува 2003-2021 Nissan Murano SUV Автомобил Покритие Црна Опфаќа

Xtrashield Обичај се Вклопува 2003-2021 Nissan Murano SUV Автомобил Покритие Црна Опфаќа

DEN 1678.80
Производот е достапен

Достапност

Xtrashield Обичај се Вклопува 2003-2021 Nissan Murano SUV Автомобил Покритие Црни Корици.Силна УВ Заштита, Прашина, Птица Капка.Отпорен на вода, уште дише за малку влажни (не е водоотпорен).Во прилог Тока & Лента за врзување надолу, Grommets на секоја страна за кабел за заклучување сет.Сит се Вклопуваат, Сопствен Облик, Обичај 2 Огледало Џебови, Бесплатен простор за складирање торба.Xtrashield е заштити вашето возило со 2 слој автомобил покритие специјално дизајниран да издржи голема топлина и штетните УВ зраци.Користење на природно УВ-отпорни на доградба на акрилни влакна, вашиот автомобил покритие е подготвен да го издржат дури и harshest сонцето.Решение-обоена акрилик на платно е тогаш специјално готови да се задржи доволно мека за автомобил покритие должност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката