• Новак
5 Ft 3 Prong AC Кабелот за Напојување за Лаптоп Кабел за Dell IBM Hp Compaq Asus Sony Toshiba Леново Acer Портал Лаптоп Компјутер Држачи за Резервното: IEC-60320 IEC320 C5 да NEMA 5-15P

5 Ft 3 Prong AC Кабелот за Напојување за Лаптоп Кабел за Dell IBM Hp Compaq Asus Sony Toshiba Леново Acer Портал

DEN 1905.60
Производот е достапен

Достапност

КАРАКТЕРИСТИКИ / МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Висок Квалитет 3 Prong Екстра Долг 5 Нозе AC Кабелот за Напојување / UL ASUS Vivo Book Taichi Книга Флип, Трио, РОГ; Toshiba Satellite Радиусот; HP Павилјон, Завист Touchsmart Sleekbook Elitebook, Folio, Probook, ZBook, HP Спектарот x360, Сплит x2, HP Поток, Compaq Presario; Lenovo Think Pad Хеликс, Edge, X1 Јаглерод Допир Idea Pad Yoga; Dell Inspiron географска Ширина Vostro Alien Ware XPS; Samsung Chromebook Ativ Книга, Серија 2 3. БЕЗБЕДНОСТ / UL НАВЕДЕНИ : Проверени, Одобрени и Овластени од страна на УЛ.УЛ број е уникатен.УЛ тестирање е овластена од OSHA - НИ Федерална Агенција.ГАРАНЦИЈА : 30 Дена Наплата - 24 Месеци Размена.САД врз основа на компанијата.Ние сме пријателски Поддршка на Корисниците на Експерти.Дополнување Милиони Лаптопи, Таблети и Електронски Уреди и одат-да бренд за премиум замена полначи и други додатоци од 2007 година. полначи произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции да се овозможи заштита од IV - неточни напон, SC - краток спој, IO - внатрешна прегревање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката