• Новак
Mayes 16X24 КРАП.Плоштад P500,Мулти,Една Големина,10747

Mayes 16X24 КРАП.Плоштад P500,Мулти,Една Големина,10747

DEN 303.12
Производот е достапен

Достапност

16 X24 КРАП.ПЛОШТАД P500. На Mayes 16" x 24" Челик Столар Плоштадот е идеална за поставување од дрвени скелиња, ѕвезда stringers, и провери squareness на голем лист акции и одбори.Има CRS челик и никел-обложено рамка, со трајно импресиониран graduations.Graduations во 1/8, 1/10, 1/12, и 1/16 во размер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката