• Новак
Ader Винил Kettlebell Сет- 5, 8, 10, 12, 15 Lbs Одличен Подарок.

Ader Винил Kettlebell Сет- 5, 8, 10, 12, 15 Lbs Одличен Подарок.

DEN 4077.60
Производот е достапен

Достапност

Ader винил kettlebells се винил-натопена за дебел, трајни rubberized слој.Колор-кодирани со тежина и лесен за вашиот подови. 5, 8, 10, 12, 15 Lbs (5 Парчиња).Боите можат да се разликуваат.Бродови на сите 50 Држави, APO, FPO, и P. O. Кутија.На Ader винил kettlebell е направен од цврст леано железо моделирани како едно парче.Дршката е текстура-изшкуркан и обоени со црн сјаен финиш кој е совршен удобно да се мазни за грчевито држејќи се за & вежбање.Брод од 2-7 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката