• Новак
Последиците Мини Nuke Сол и црн Пипер Shakers Сет

Последиците Мини Nuke Сол и црн Пипер Shakers Сет

DEN 887.76
Производот е достапен

Достапност

【Ажурирана Верзија】преносни blender дизајниран со 6 персонални КОМПЈУТЕРИ 304 од не ' рѓосувачки челични ножеви и силна моќ систем, чист бакар мотор, брз брзина и долг живот, кој без напор може да се направи овошје, зеленчук во пијалак во 1minute.Тоа не го напушти парчиња овошје и мраз, и не се бучни како традиционалните blenders. 【Безбедност и Здрава】лични мини мешалка изработени од еко-пријателски, храна-одделение не-токсични PP+АБС материјал, BPA free; Силикони дното, не се лизга и шок апсорпција.Лични мини мешалка е дизајниран со безбедно магнетна индукција. 【USB Полнење】USB полнење blender опремен со вграден-во 2000m Ah батерија hight квалитет батерија која може да се полнат во различни начини, како полни со енергија банка, AC Адаптерот и компјутер, и време на полнење е околу 3 часа; целосно наполнета можат да работат до 10-12 пати. 【Мулти-функција】На Blender е одлична за правење на хранливи еден дел пијалаци, сокови мешавини, се меша овошје и зеленчук, кафе, млеко во прав, протеини се тресат, бебе дополнителна храна и рачно изработени маски.тоа alsocan се користи како заеднички шише.Идеален за било која кујна, канцеларија или на отворено. (Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека на црвената стрелка на првенство линија со прекинувач пред користење). 【Лесно и Безбедно Чистење】Тоа го имаат паметни безбедност за заштита на уредот, магнетни сензори се префрлите ултра безбедно да се користи и чисти, морнар купот на телото и на дното може да се одвои, можете лесно да се чисти.ексклузивни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката