• Новак
Luxspire Бања Суета Послужавник, казанчето Овална Складирање Послужавник, Смола рачно изработени Бања Када Кујна, Салон Countertop Организаторот за Сапун, Шампон Свеќи Крп?

Luxspire Бања Суета Послужавник, казанчето Овална Складирање Послужавник, Смола рачно изработени Бања Када Кујна,

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Смола.Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : На лента е совршен за уредно уредување на вашиот шампон, лосион за шишиња, козметика, toiletries и други суета essentials, која е доволно голема за да се одржи вашите објекти без да се зема премногу место на вашиот салон.ЗАБЕЛЕШКА : се Чистат со влажна крпа или вода(0-104℉).ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : Користење на висок квалитет смола материјал, фах, е вода-доказ, нула-доказ и лесно да се чисти.Само избришете со чиста влажна крпа.ПРЕНОСНИ : Компактен и лесен дизајн, оваа послужавник може да се пресели во секое време и лесно да се носат, можете да ги зачувувате растенијата или декорација предмети на неа.МУЛТИ-ЦЕЛ за УПОТРЕБА : во Зависност од вашите различни потреби, овој фах одговара за казанчето, се мијат слив, бања, суета countertop, лен плакарот, ноќни маса, кујнски и други места што сакате.ГОЛЕМИНА : 9.84" X 4.64" X 0.7" (25 X 11.5 X 1.8 cm) Совети : Секој производ е 100% рачно изработени, моделот на послужавник ќе купи, ќе бидат различни од сликата, секоја лента е уникатен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката