• Новак
Livestream Опрема - Двојна Уред за Монтажа Бар за Live Stream, 2 Топката Глави и Пролетните Месеци за да Собере големи Големи Телефон. Вклучува 1/4-20 Теми за да Прикачите Tripod. (Дво

Livestream Опрема - Двојна Уред за Монтажа Бар за Live Stream, 2 Топката Глави и Пролетните Месеци за да Собере

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа е еден начин, оваа двојна уред носителот доаѓа во супер корисна.Оваа двојна планината прилагодување вклучува 2 големи уред носители; и место за да додадете друга планината или LED Осветлување, ако сакате.Добие зголемување на стабилност и контрола, што го прави лесно да се стремите камерата и рамка вашите снимки со доверба.Едноставно завртка оваа планината бар на било tripod веќе го поседувате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката