• Новак
Божиќ Туш Завеса Лагер за Бања 66x72 Инчи Тешки Водоотпорен Туш Завеса со 12 Куки Среќен Божиќ со Црвена Позадина

Божиќ Туш Завеса Лагер за Бања 66x72 Инчи Тешки Водоотпорен Туш Завеса со 12 Куки Среќен Божиќ со Црвена Позадина

DEN 527.52
Производот е достапен

Достапност

Package1 x Божиќ туш curtain12 x туш завеса hooks Guarantee If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви обезбеди со наплата или да го замени со нов производ според вашите потреби.Бањата станува тема божиќ, Тоа е возбудливо да се размислува за тоа!Исто така може да биде привремено да се користи како тема Божиќ ѕид ќебе.Мултифункционален : спречување на вода за прскање од јавните до местото надвор од туш за време на туш, па како да се посебно на влажни и суви; играат оклопна улога за лице во туш, како што се кампување, спа третман; исто така, може да се користи како завеса.Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберете во зависност од големината на бања или када.Додатоци : Опремен со 12 цврсти пластични туш завеса куки, кои може да се користат со директно или криви туш прачки.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за овој Божиќ туш завеса лагер. Не исчезнува, многу цврсти и издржливи.Празник Украси : Божиќ е наскоро, користете го овој Божиќ туш завеса наместо на обичните туш завеси да се направи вашиот дом повеќе празнична.Материјал : туш завеса е направен од pongee ткаенина, која е ефикасно водоотпорен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката