• Новак
12PCS Пластични Браун Назален Спреј Шишиња-Refillable Фина Магла Распрскувачи Atomizoare Козметички Шминка Парфем Складирање Контејнер (20ml)

12PCS Пластични Браун Назален Спреј Шишиња-Refillable Фина Магла Распрскувачи Atomizoare Козметички Шминка Парфем

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Боја : Кафена дел од телото;Капацитет : 20ml;Материјал : ПП Пластика;Пакување : 12 PCS. 10ml Големина : 98mm x 22mm(Вкупна Висина x Дијаметар); 20ml големина : 110mm x 23mm(Вкупна Висина x Дијаметар); 30ml големина : 118mm x 29mm(Вкупна Висина x Дијаметар).Одлично за издавање носната може.Секој sprayer доаѓа со безбедноста клип и јасно заштитна капа.Исто така се одлични за задржување на екстра Snoot на работата, во вашата чанта, за патување, во салата и други места.Употреба : Совршен за чување на mineralized шминка, око сенки, лосиони, усна balms, тонери, креми, акрилик во прав,итн.Лесно да се чисти, повторна употреба и рециклирање.Specificaiton : Капацитет : 20ml Материјал : ПП Пластични Боја : Кафена телото, дел 10ml Големина : 98mm x 22mm(Вкупна Висина x Дијаметар); 20ml големина : 110mm x 23mm(Вкупна Висина x Дијаметар); 30ml големина : 118mm x 29mm(Вкупна Висина x Дијаметар) Пакување : 12pcs браун Пластични Назален Спреј Шишиња со бела sprayer Карактеристики : *Дом и кујна ги користи и се погодни за полнење со серуми, креми, лосиони, за нега на кожата предмети, moisturizers и други *Дизајниран за назален спреј; исто така може да се користи како заеднички спреј шише да се одржи на вода/течни, козметички. *Празна Tins Имаат Повеќе DIY Користи.Контејнерите се Лесни за Носење и Употреба. *Материјал на заштита на животната средина,не-taxic и невкусна,здравје и безбедност,може да се користи како крем преполна со меур хартија филм,а исто така е погоден за употреба Напомена : Доколку постои било прашање во врска со нашите производи,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката