• Новак
MYSGYH YANGPING - Рехабилитација Стол, инвалидска Количка,Лесни Виткање Количка, Количка Дете Стари лица Количка Патна Количка Возење BMZDDDLY-1

MYSGYH YANGPING - Рехабилитација Стол, инвалидска Количка,Лесни Виткање Количка, Количка Дете Стари лица Количка

DEN 15606.48
Производот е достапен

Достапност

◆Направен од Висок Квалитет на Метал Ev Оксфорд Ткаенина, Светлина и Водоотпорен, Отпорен на Корозија, Лесен за Транспорт и Чување. ◆Виткање и Преносни Може да Биде Ставен зад Автомобилот, Заштеда на Простор, да се Качите и Преносни, Подарок Тркала Патна Торба, Удобен, Шок Апсорбер Заградата Содржи Шок Апсорбер Пролет, Заден Само-Сопирање, Безбеден и Сигурен. ◆Погоден за Постоперативна Рехабилитација, Стари, Возрасни лица, Бремени Жени, Адолесценти, Нога Непријатност, , Пациентите, Есен Рани, Остеопороза Пациенти. ◆Задниот дел од Раката Може да Биде Не се Лизга, кој се одвојува, Безбедно да се Користи и да се зачува Простор.на потпирачи за раце Меки Остатокот Удобно.Погоден за Секоја канцелариска Работа, Може да се Стави на Маса во инвалидска Количка. ★Ние сме производителот специјализирана за продажба на инвалидски колички.Нашите инвалидски колички имаат различни стилови и функции за да се исполнат некој од вашите потреби.Електрични колички ќе ја испрати на батеријата и инвалидска количка одделно.Ќе добиете два пакети од тогаш, ве молиме да се свесни , Полнач, ние ќе одговара на вашата земја е на напон за да се осигура вашата безбедно и нормална, и добредојде купувањето!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail!Користете го Нашиот Ултра-Светло Транспорт Столчиња за Лесно Патување и Лесно Екскурзии.Оваа Трајни Транспорт Стол, Компактен Дизајн, Лесно Може да Се Здипли за Лесно Патување и Складирање.Пренослив се Справи со над Седиштето.Ресторан во Стилот на Постојан Парапети, во Близина на Табели и Табели.Клипот Овозможува Возилото да Биде Заклучен на Страната на Стол Кога Не е во Употреба.Мека Најлон Намали и Задните Тркала.Направени од Премиум Алуминиум.На производи од нашата продавница, ќе бидат внимателно избрани пред испорака и потоа се доставуваат до вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе обично одговор на секоја порака која ќе ја испратите во рок од 3 часа или не повеќе од 8 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката