• Новак
SCHLAGE F51A ELR 716 ПОЛКОВНИКОТ Eller Лост со Колинс го Намали Внесувањето Влез Заклучување, на Возраст од Бронза

SCHLAGE F51A ELR 716 ПОЛКОВНИКОТ Eller Лост со Колинс го Намали Внесувањето Влез Заклучување, на Возраст од Бронза

DEN 1559.76
Производот е достапен

Достапност

Подигнете стилот на целиот свој дом и со внесувањето на записот не се заклучи дека се координираат со нови Schlage сопствен хардвер.Заврши координати лесно со други домашни акценти како Осветлување и Молк Тела.Користете клуч од надвор или рачно да ја ротирате внатрешни работи се претвори копчето за заклучување и отклучување.Земја на потекло : Мексико.На SCHLAGE Eller лост со Колинс го намали Внесувањето Влез заклучување на Возраст од Бронза отклучува кога вратата е отворена од внатрешноста, што ќе ви овозможи да ја напушти побрзо и поевтино, и повторно внесете лесно.На смел стил на Eller лост парови мека облини на Скандинавските дизајн со прецизни и чисти површини на минимализам, а Колинс трим е силна линии и квадратен облик отелотворуваат рафинирани елеганција.На Возраст од Бронза заврши е инспириран од традиционалниот дизајн, кој топло, бакар тонови кои продираат преку својот потемна, на возраст од надворешноста.Плус, тоа е се дизајнирани и тестирани со сила и издржливост во умот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката