• Новак
Xerox 6R1050 Тонер Кертриџ (Цијан,2-Pack)

Xerox 6R1050 Тонер Кертриџ (Цијан,2-Pack)

DEN 5400.00
Производот е достапен

Достапност

Вистински Xerox синозелена тонер за Docucolor 12, боја Серија 50. Ќе го цениме квалитетот од овој вистински ОЕМ копија кертриџ.Оваа кертриџ е изграден да се донесе најдоброто од вашиот уред за професионални резултати.Тоа е едноставно да се инсталира, добивање на вас врати на работа во ниеден момент.XEROX (6 R1050) 2-ЦИЈАН, DOCUCOLOR12, 2 PK.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката