• Новак
RedyRun Кожа Случај за Samsung Галакси S21 Случај | Скриени Магнетни Folio Holster | Флип Книга Пати Застане | TPU Shockproof Внатрешни работи Покрие | RFID Заштита Sideway Карта Носителот | Пре?

RedyRun Кожа Случај за Samsung Галакси S21 Случај | Скриени Магнетни Folio Holster | Флип Книга Пати Застане |

DEN 1953.60
Производот е достапен

Достапност

????Redy Run Флип Кожа Случај : Компатибилни модел-само со Samsung Galaxy S21 6.2 инчен,2021 објавени.(Галакси S21 Серијата има три димензии) ве Молиме бидете сигурни да проверите со вашиот модел на телефон големина. ????Држачот на Дизајн : хоризонтална картичка може да се одржи 1 картичка без никакви борби.И да се обезбеди картичка со RFID Блокирање од суштинско значење за кредитни картички, лиценца или лична карта.Тоа може да го блокира RFID сигнали и да се заштити вашата картичка од неовластена скенери. ????Магнетни Folio Книга Функција : вграден-во магнетно затворање обезбедува предниот дел на случајот не се отвори и го заштитува вашиот телефон од намалувањето случајно.Безбедност и удобен. ????Прецизни Cutouts/Стојат Карактеристики : Внатрешни работи, Флексибилна и мека TPU заштитни случај со прецизно сечење и копчиња обезбедува лесен пристап до сите функции и одговара на вашиот телефон совршено.Потпирачот функција е укината и прилагодливи,погодно за филм-се гледа или видео-разговор. ????Доживотна Гаранција : Со цел да се води поголема клиент искуство, Ние и ветуваме на БЕЗУСЛОВНО НАПЛАТА или ЗАМЕНА ако било проблеми со квалитетот,можете да контактирате со нас слободно и да добиете нова замена бесплатно или со наплата.Боја : Црна | Стил : За Samsung Галакси S21 6.2 инч.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката