• Новак
sisma 72 Игра Кертриџ Носителите на Чување за ДС 3DS Switch Картички + Switch Про Контролер Патување Случај

sisma 72 Игра Кертриџ Носителите на Чување за ДС 3DS Switch Картички + Switch Про Контролер Патување Случај

DEN 733.92
Производот е достапен

Достапност

Пакет Колекции : 1 x Sisma 72 Игри Случај (Црна), 1 x Sisma Случај за Префрлање Про Контролер (Црна). 72 Игри Случај : Дизајниран специјално за да ги организирате 40+32 единици различни игра касети. 40 места за Nintendo Вклучите/PS Вита игри или на SD картички, 32 слотови за Nintendo 3 DS/2 DS или DS игра касети.Вклучете Про Контролер Случај : специјално Дизајниран за да се одржи и да се заштити службен Nintendo Switch Про Контролер кога патувате или дома чување.Совети : контролорот, игра касети и мемориски картички, кои во слики не се вклучени. 72 Игри Случај (Црна) : специјално Дизајниран за да се организираат 40+32 единици различни игра касети. 40 места за задржување на Nintendo Switch физички игри, Sony PS Вита физички игри или SD картички. 32 слотови за задржување на Nintendo 3 DS/2 DS или DS игра касети.Вклучете Про Контролер Случај (Црна) : специјално Дизајниран за да се одржи и да се заштити службен Nintendo Switch Про Контролер кога патувате или дома чување.Совети : контролорот, игра касети и мемориски картички, кои во слики не се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката