• Новак
Две Тркала на Количка / Сино Градина Количка, Големина 36.00 x 25.00 x 20.00 Инчи

Две Тркала на Количка / Сино Градина Количка, Големина 36.00 x 25.00 x 20.00 Инчи

DEN 15599.76
Производот е достапен

Достапност

Собрани Производ Димензии (L x W x H) : 36.00 x 25.00 x 20.00 Инчи.Предмет : градина.За нешто во вашиот двор бара, можете да го транспортираат сите со овој сестран количка да се добие работа без мака; Лесно повлекува дрво, прекривка, чакал и почвата.Се движат низ вашиот тревник или градина е направена едноставно со 2 гумени тркала и рачка која овозможува лесно нервира и влечење.На шетач е дршката е покриен со пригоден гума зафат за удобен зафат додека работат.Трајни изградба вклучува тешки метална рамка, прав обложени, трајни пластични барел и 330lb капацитет.Совет на вашата количка за лесно складирање во гаража до наредното отворено проект.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ГРАДИНА се ЗАДРЖИ : длабоко количка може да се одржи до 5 кубни метри на почвата, тули, прекривка, чакал, и повеќе, па можете удобно да врши и други уредување и дом projects2 ТРКАЛА ДИЗАЈН : Изграден со 13-инчен гумени гумени тркала за здрав изградба дека го прави лесно да се движи на различни terrains HAND : Дебела, поместена handlebars дејствува како поддршка кога лер и да се направи поместување на количка лесно и comfortable DURABLE КОМПОНЕНТИ : Оваа тешки-должност двор работа од суштинско значење е изграден со пластични барел и прав-обложени челична рамка која им помага да се спречи распаѓањето и носат за долгорочната use OVERALL ГОЛЕМИНА : 36"(L) x 25"(W) x 20"(H); Тежина Капацитет : 330 кг.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката