• Новак
24 Парчиња ноќта на Вештерките Лак Јазол Косата Игли ноќта на Вештерките Коса Лакови Клип Шарени Бутик Клип Симпатична Bowknot Клип Коса Додатоци за Девојки Бебиња Год?

24 Парчиња ноќта на Вештерките Лак Јазол Косата Игли ноќта на Вештерките Коса Лакови Клип Шарени Бутик Клип Симпатична

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

Доволно количество : има 24 парчиња на ноќта на Вештерките лакови за коса клипови во пакет со различни стилови и бои; количината е богата, која може да ги задоволи секојдневните потреби за косата; Споделување со вашите пријатели или членови на семејството е исто така добра идеја.Ноќта на вештерките тема : овие бутик клипови се дизајнирани со многу модели за ноќта на Вештерките, како што се духови, тикви, черепи и повеќе, убава и шармантна, која може да помогне во зголемување на ноќта на Вештерките атмосфера и забава.Убаво материјал за вас : шарени лак hairpin е главно направени на квалитетот полиестер влакна, не е лесно да се скрши или да се деформира, која може да издржи долго време се користи; метални алигатор клип е силен и издржлив, држејќи се цврсто за вашата коса цврсто и удобно, не е лесно да падне.Преносни и корисна : должината на секоја симпатична девојки bowknot клип е прибл. 3 инчи, соодветна големина за девојки, тинејџерите и на жените да ги користат; На bowknot клип не е голем и лесен, лесно за вас да се земе заедно, удобен и преносливо.Широк спектар на апликации : вие не може да се носат за ноќта на Вештерките бутик клип за многу цели, како ноќта на Вештерките партии, Новогодишни забави, дружења, cosplay, претстави, фотографија, роденден партии и така натаму.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката