• Новак
Relavel Патување Виси Toiletry Торба за Мажи Жени Патување Комплет за Бричење Торба Водоотпорен Миење Торба Шминка Организаторот за Бања Туш (Сина)

Relavel Патување Виси Toiletry Торба за Мажи Жени Патување Комплет за Бричење Торба Водоотпорен Миење Торба Шминка

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Водоотпорен Материјал : Ова патување toiletry торба е направен од атрактивни Најлон материјал, отпорен на вода и издржливи.Внатрешноста на чантата е безбедно наредени со специјален материјал кој може да се справи со случајно toiletry spills и лесно се чистат.Удобен и Преносливо : приложениот здрав метал виси кука ви овозможува да се откажам оваа toiletry кеса на бања врата, туш прачка или крпа решетката за брз пристап до вашиот toiletries; тоа се вклопува исправени шишиња, помага да се елиминира spills, го прави голем патувањето организаторот за вашето патување toiletries.Неколку Прегради за Вашите Потреби : Еден патент сендвич за четка за заби, паста за заби или мали нешта.Две Големи Еластична Џебови и Три Еластични Џебови за Тело, се Мијат, се Соочуваат со Чистење или Бричење Комплет.Еден Патент за Замрзнување со Водоотпорен PVC Облога и Двојно Патентите за влажна крпа, чешел и др.Најдобро за Патување и Секојдневна Употреба : што Виси Toiletry Торба е вашиот верен придружник во секојдневниот живот, како и на патувања.Се користи од страна на илјадници задоволни клиенти, како организатор, washbag, necessaire, убавина случај, тоалет торба, toiletries торба.Совршен за Жени или Мажи.Мултифункционален Toiletry Торба : Ова патување toiletry торба имаат повеќе прегради за различни барања за чување, силен долготраен патентите.Торба ќе го задржи вашето toiletry додатоци за безбедна, тоа е лесно да им пристапите, побрзо и поудобно, огради за лесен за складирање и патување.Сè е лесно да се најде.Тоа се направени од издржлив најлон материјал, и има многу простор за сите ваши патувања потреби.Многу компактен и добро за мали патувања или светло пакување со многу џебови.Што виси функција визуелно да ги држи работите организирано.Ако сте патување љубовник или лет придружник, вие не мора да го пропушти ова патување виси toiletry торба.Големина : 11.4" x 7.9" x 2" / 29cm * 20cm * 5cm (Lx Hx W).Отвори Големина : 11.4" x 28.3" / 29cm * 72cm (Lx H).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката