• Новак
Ултравиолетови Од Пако Rabanne За Мажи. Тоалетната Вода Спреј 1.7 Унци

Ултравиолетови Од Пако Rabanne За Мажи. Тоалетната Вода Спреј 1.7 Унци

DEN 1052.16
Производот е достапен

Достапност

Ова е интересна машки мирис, поинтензивно и провокативен од женска верзија.Сива килибар е во центарот на вниманието зајакната со белешки од нане, ветивер и мов.Шишето дизајн заслужува внимание; исто како шишето на женската верзија, ова беше една направени со користење на стакло, силиконска и метал.Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Ова е интересна машки мирис, поинтензивно и провокативен од женска верзија.Сива килибар е во центарот на вниманието зајакната со белешки од нане, ветивер и мов .Шишето дизајн заслужува внимание; исто како шишето на женската верзија, ова беше една направени со користење на стакло, силиконска и метал.Виолетова боја е бојата на третиот милениум, Возраста на Водолија, според астролозите и Пако Rabanne себе.Таа беше создадена во 1999 година. Носот зад овој мирис е Жак Cavalier.Овој производ е произведен во Франција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката