• Новак
Medcursor Рачни Ударни Масажа Пиштол - Длабоко Ткиво Massager за Болки во Мускулите и Вкочанетост, Моќен Brushless Мотор Висок Интензитет - Вклучува 6 Масажа Глави, Сива

Medcursor Рачни Ударни Масажа Пиштол - Длабоко Ткиво Massager за Болки во Мускулите и Вкочанетост, Моќен Brushless

DEN 1439.76
Производот е достапен

Достапност

Едноставно долго притиснете на старт/стоп и кратко притиснете за да се префрлат брзини.Работи до 4. 6 Заменливи Масажа Глави : Ова Medcursor Масажа Пиштол доаѓа со 6 меѓусебно масажа глави : конус, вилушка, круг, рамна, лопата, и нерѓосувачки челик глави, целосно индивидуализира да се вклопи во вашиот различните потреби.Лесен за Ракување : Нема комплицирано копчиња за да се справи со. 1*USB-за да го Тип-c полнење кабел.Тоа е исто така дизајниран со 10 минути тајмер и на која масажа искуство е да се спореди со еден час масажа од обучени масер.Долготрајна Батерија : Опремени со висок квалитет 2000m Ah Литиум батерија.Ова значи дека единицата е на батеријата е доволно и не треба да се наплаќа.Оваа форма на длабоко ткиво масажа може да работи јазли и тензија од мускулите Кога се користи правилно, на ударните massager може да го скрати вашиот обновување време додека ослободување на некои од напнатост и болка што доаѓа природно од интензивна боречки вештини вежбање.Тоа е 5 брзина нивоа (1200-3200 RPM), се избере соодветна ниво што ти падна удобно.Кога ќе се промени или да го замени со масажа на глава, ве молиме да помогнам и да се ротира до долниот дел на таа целосно ја вметнете во вентилација дупки на massager. 60-тите години интелигентни исклучување снима батеријата(режим на чекање).5 часа за целосно полнење(зависи од она брзина нивото и притисокот се применуваат), може да трае и неколку дена без полнење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката