• Новак
HRH Ableton Live Кратенки Кратенка на тастатурата Силикони Тастатура Покрива Кожата за Новиот MacBook Pro со Допир Бар 13 Инчен и 15 Инчи(A2159/A1989/A1706,A1990/A1707) 2018 2019 2017 ослободувате НА

HRH Ableton Live Кратенки Кратенка на тастатурата Силикони Тастатура Покрива Кожата за Новиот MacBook Pro со Допир

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

2)Направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони, ултра тенки да 0.Дизајниран со ableton live Кратенки жешки копчиња,да се подобри и забрза вашиот тек на работа.Само ставете ја на тастатурата кога се суви. Функционална Жешко копче дизајн(англиски),QWERTY карактер изгледот.Боја кодирање укажуваат за начините на групирање на алатки е на работи темпо.Специјални забелешки : . - Нова Про 13"без Допир Бар( A1708 /A1988). Производ материјал : Направен со премиум инженеринг одделение трајни силикони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката