• Новак
Епски Осветлување OE Стил Замена за Светлата Собранието Компатибилен со 2007-2014 FJ Cruiser [ TO2502173 8107035444 ] Лево Возачот Страна LH

Епски Осветлување OE Стил Замена за Светлата Собранието Компатибилен со 2007-2014 FJ Cruiser [ TO2502173 8107035444

DEN 2184.00
Производот е достапен

Достапност

Светлата Лево Возачот Страна LH. 100% Сосема Нови во Кутија Никогаш не Се Инсталирани Пред.Двете Лабораторија и Возила Тестирани за да се Обезбеди Највисок Националната Безбедност и Fitment Стандарди.Приклучокот N' се Игра Подготвени За Инсталирање & Право на Користење Надвор Од Кутијата Без Жици или каква Било Измена е Потребно.Ги исполнува ОЕМ Спецификации SAE & ТОЧКА Одобрени.Светлата Собранието Лево Возачот Страна LHFEATURES - DOT/SAE во Согласност - OE Замена Product Parts Link Број : TO2502173 OEM Број : 81070-35444 Bulbs и Додатоци Notice Please имајте на ум дека стандард на производ понуда не вклучува светилки.Некои пакети може да содржат светилки и други додатоци, како дел од производителот промоција.Овие светилки и додатоци не се покриени со гаранција.Гаранцијата важи само за главната собранието.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања пред да се направи купување.FITMENTSome скратува може да не бидат компатибилни со секој модел година.Ве молиме проверете со Компатибилноста Алатка на врвот од страницата за да се обезбеди компатибилност пред да се направи купување.FJ Cruiser 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката