• Новак
Компатибилен Браун Хлапак Полначот Замена за Жилет 9390cc, 3040s, 5018s, 7865cc, 7075cc, 5145s, 5050cs,3050cc, 9293s, 5190cc, 9291cc

Компатибилен Браун Хлапак Полначот Замена за Жилет 9390cc, 3040s, 5018s, 7865cc, 7075cc, 5145s, 5050cs,3050cc,

DEN 287.52
Производот е достапен

Достапност

1, Компатибилен за Браун Жилет 9390cc, 3040s, 5018s, 7865cc, 7075cc, 5145s, 5050cs,3050cc, 9293s, 5190cc, 9291cc. 2,Тестирани и дизајниран со заштита против карактеристики во текот-напон, над-струја и кратки-коло. 3,Текст : AC 100 V~240 V .Излез : 12 V 0.4 А. 4, Пролет мозок , лесен за носење ,безбедни за полнење да се појави ,и да се добра замена. 5, Гаранција : 6 месеци Бесплатна размена/наплата.Хлапак 9390 CC Кабелот за Полнење Кабел за Жилет 9390cc, 3040s, 5018s, 7865cc, 7075cc, 5145s, 5050cs,3050cc, 9293s, 5190cc, 9291cc.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката