• Новак
4.7-инчен iPhone SE 2020 Случај,Bcov Црна Мачка Бел Мачка Кожа Флип Случај Паричникот Покрие со Картичка Носителот на Потпирачот за Нови 4.7 iPhone SE/iPhone 8/iPhone 7

4.7-инчен iPhone SE 2020 Случај,Bcov Црна Мачка Бел Мачка Кожа Флип Случај Паричникот Покрие со Картичка Носителот

DEN 286.80
Производот е достапен

Достапност

УБАВА МОДЕЛ - Оваа убава ткаеше случај е совршен за да се изразат вашиот уникатен идентитетот на корисникот.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Без разлика во шопинг, партија, состанок или посетете клиенти.овој паричник случај ќе ви даде дополнителни овластувања на личноста и шарм.Одличен подарок за мајка, ќерка, сопруга, пријателка и пријатели за Денот на Мајката, Божиќ Ден, Годишнината Ден, Денот на Вљубените и Роденден.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - Содржи картичка слотови и несакани џеб за пари, приходи, или дополнителни картички.Магнетна брава дизајн е погодно да го користите и вградениот потпирачот функција обезбедува најдобри hands-free гледање искуство.СИТЕ ОКОЛУ ЗАШТИТА - го заштитува вашиот телефон од гребење, нечистотија, и секој ден се носат и солза.Паричникот случај покрие обезбедува дополнителна заштита за вашиот телефон е на екранот.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Прецизни cutouts за звучници, камера и други функционални пристаништа.Овозможува лесен пристап до сите порти, копчиња и функции, без да се отстрани случај, давајќи разумен износ на пад заштита за вашиот мобилен телефон.Црна Мачка Бел Мачка Стил Состојба : Нова Вклучуваат Картичка Слотови За вашите пари и кредитни картички Заштитете го вашиот телефон со стил преку овој елегантен дизајн заштитник Случај се издвојува од толпата со овој уникатен дизајн Совршен монтирање капак заштитува вашиот телефон Обезбедува крајната заштита од гребнатини и чипс Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и функции на телефонот Телефонот не се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката