• Новак
ТОН GBHW700 Топката Крајот Зафат се Справи со Хексадецимален Клуч Сет

ТОН GBHW700 Топката Крајот Зафат се Справи со Хексадецимален Клуч Сет

DEN 2179.20
Производот е достапен

Достапност

Сосема Нов Производ.На ЅВОНЕЊЕ е зафат се справи со топката крајот хексадецимален клучеви имаат двојно клуч дел или на рачка или стандард хексадецимален е вратило.Овој модел хексадецимален копчињата се рамни со кои се соочуваат и рамно дно.Оваа верзија има топката завршува.Цел твое од ЅВОНЕЊЕ е официјален НИ дистрибутер Idaka Америка и да се избегне евтини фалсификати.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката