• Новак
Saufly Компатибилен со Fitbit Обратно 2 / Off/Обратно Лајт/Обратно специјално Издание Бендови, Меки Силиконски Бенд Замена Watchband Wristband за Жени Мажи

Saufly Компатибилен со Fitbit Обратно 2 / Off/Обратно Лајт/Обратно специјално Издание Бендови, Меки Силиконски

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Фитнес Тракер НЕ е вклучена. 【Материјал】 бендови направени со висок квалитет со силиконска материјал, кои се трајни, не доаѓа освен лесно, pilling или исчезнат нагоре.【Компатибилен】 Совршено дизајниран за Fitbit Обратно 2/Off /Обратно Лајт/Обратно SE бендови, лесни, водоотпорен, не исчезнува, без иритирачки на кожата.9" -Обратно Бендови може слободно да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Вграден-во брзо ослободување иглички ви овозможи да се направи брз, лесен отстранување и приврзаност процес Гаранција : -12 месеци Гаранција, за замена или целосна наплата Без враќање потребно.1" -За Голема Големина на Зглобот : 7.Водоотпорен за носење во дожд, снег, пот и плива.Пакетот Вклучува : -1*watchband Карактеристики : 1.Направена од Премиум трајни Ткиво Ткаенина материјал во пристапна цена.Бидете сигурни дека вашиот паметен часовник е стабилна и безбедна.Оваа обратно / обратно лајт бенд е супер лесно да се отстрани и да го инсталирате. 【Лесна Инсталација】 Промените вашата бенд без алатки. 【Гаранција】 12-месечна гаранција по датумот на купување, 100% замена или рефундирање за сите квалитет на прашања поврзани.Ако имаш неисправни предмети, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат.Нема иритација на кожата.Убаво изберете од работа на тренингот.Компатибилен : -Специјален дизајн компатибилен со Fitbit Обратно/Fitbit Обратно 2/Fitbit Обратно Лајт Издание/Fitbit Обратно Посебно Издание.Постојат два изборни димензии, мала големина за 5.Тоа е лесен, флексибилен, лесен чистота, не исчезнува.Димензии : -За Мали Димензии Зглоб : 5.Меки и тенки текстура ткаенина бенд е дише, лесни и поудобно од силикони или метал бендови.Конекторот е адаптери на двете страни, тоа може да се монтира со обратно види безбедно. Метална тока и Две Ткиво Ткаенина fastener прстен може да помогне да се задржи бенд од доаѓањето лабава и заштита на вашиот Обратно уред од испаѓање ефикасно!Двојно држете го вашиот бенд безбедно место и да се обезбеди дополнителна должина 3.7" зглоб; Големи димензии за 6.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката