• Новак
3PCS 5ML Црна Капа чисто Стакло Празни Refillable Шминка Козметички Лице Крем Лосион Око Крем Примерок Тегла Тенџере Шише Сад

3PCS 5ML Црна Капа чисто Стакло Празни Refillable Шминка Козметички Лице Крем Лосион Око Крем Примерок Тегла Тенџере

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Одлично за пополнување со креми, за нега на кожата предмети, moisturizers и други.Издржливи, перат и еднократно на производи од стакло.Нема штетни хемикалии и многу безбедно да се користи.Завртка запечатување, добра запечатување перформанси,Вие не мора да се грижите за содржината ќе бидат одлевање надвор.Преносни големина е погодно во вашата убавина торбичка.Тоа е добар помошник за вашето патување.Боја : Црна капа со јасни тело; Пакетот вклучува : 3 ЕЕЗ; Капацитет : 5ml.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката