• Новак
Kootek 10 Компјутери Модуларен Фиока Организатор со 5-Големина Фиока Dividers Шминка Организаторите Кантите Јасно го Прилагодите Изгледот Складирање Кутија со Дното Бран

Kootek 10 Компјутери Модуларен Фиока Организатор со 5-Големина Фиока Dividers Шминка Организаторите Кантите Јасно

DEN 422.16
Производот е достапен

Достапност

Совршен Фиока за Складирање : Одлична за салон/бања/кујна/ канцеларија фиоки, организирање на козметика, шминка алатки, коса додатоци, лак, накит, паста за заби, hairbrushes, есцајг, канцелариски материјали и др.Специјален Дизајн : внатрешниот дното бран точка игра одредена улога во beautification и помага за зголемување на триење на површината што ја прави предмети повеќе безбеден.Покрај тоа, издржлива пластика, јасно дизајн го прави лесно да се види вашиот работи и пристап до она што го сакате брзо, лесен за употреба.Повеќе Фиока Организатори : Вкупно 10-парче коцки обезбеди убав начин да се прилагодите вашата фиока изгледот. 1-(9.01"x 5.98"), 1-(5.98"x 5.98"), 3-(5.98"x 2.95"), 3-(9.01"x 2.95"), 2-(2.95"x 2.95").Сите прегради се за 2.04" високи.Го прилагодите Изгледот : 5 различни големини фиока организаторите кои можете да ги прилагодите изгледот за да ги собере било која големина фиока или специфична потреба.Одделни парчиња може да се подели на различни користи и фиоките.Лесно да се Грижи : Само ги надолу со влажна, топла сапуница сунѓер или крпа.Голем складирање опција за вашите фиоки, го прави да изгледа уредно и организирани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката