• Новак
Коби Bryant 1996-97 Година Изнајмување на ЕКС-2000 Дебитант 23KT Злато Картичка ГЕМ Нане 10 Црното Злато

Коби Bryant 1996-97 Година Изнајмување на ЕКС-2000 Дебитант 23KT Злато Картичка ГЕМ Нане 10 Црното Злато

DEN 358.80
Производот е достапен

Достапност

ГОДИНА : 1996-1997 ИГРАЧ Коби Bryant.КОМПАНИЈА/БРЕНД : Fleer Изнајмување на ЕКС-2000 Ингеренциите 23 KT Злато.СОСТОЈБА : Гем Нане 10. LIMITED EDITION : Секоја Картичка Поединечно Сериски Нумерирани.БЕЛЕШКИ : Црното Злато Позадина Издание.ГОДИНА : 1996-1997 ИГРАЧ Коби Bryant КОМПАНИЈА/БРЕНД : Fleer/Изнајмување на ЕКС-2000 Ингеренциите 23 KT Злато СОСТОЈБА : Гем Нане 10 LIMITED EDITION : Секоја Картичка Поединечно Сериски Нумерирани.Оригиналниот Злато Картичка направени од страна на вип ложата во 1996-97 година! БЕЛЕШКИ : Црното Злато Позадина Варијација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката