• Новак
AMIZOB Пакување од 100 Природни Обоена Турција Рамен Пердуви 5-6inch Plumes Декорација Занает Додатоци (Сина)

AMIZOB Пакување од 100 Природни Обоена Турција Рамен Пердуви 5-6inch Plumes Декорација Занает Додатоци (Сина)

DEN 188.40
Производот е достапен

Достапност

Температурата дезинфицираат,варен и санирани.DIY Занает Plumes Декорација Прибор за Облека.Должина : 5~6inch.Pls внимание : како пердуви можеби свиткана на пакетот,pls чувајте го во природни стабилна откако ќе ја прими.Пакување од 100.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката