• Новак
Nina Ricci L ' Eau Подарок Сет за Жени

Nina Ricci L ' Eau Подарок Сет за Жени

DEN 1031.76
Производот е достапен

Достапност

2 Pc Подарок Сет 1.7 оз Eau Fraiche Спреј, 3.4 оз Нежен Лосион за Тело.Лансиран од страна на дизајн на куќа од Nina Ricci, 2007 год. Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Лансиран од страна на дизајн на куќа од Nina Ricci, 2007 год. Оваа флорални цитрус мирис има мешавина од gardenia, carnation, јасмин, тубероза, ylang-ylang , сочни цитрус, розова пипер, coriander, и black currant.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката