• Новак
AC DC Адаптер Ѕид Полнач за Модел: YH-S05TU0600500 Напојување Кабелот Yuhang

AC DC Адаптер Ѕид Полнач за Модел: YH-S05TU0600500 Напојување Кабелот Yuhang

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

AC DC Адаптер Ѕид Полнач За Модел : YH-S05 TU0600500 Напојување Кабелот Yuhang.Влез : 100-240v, 50-60 Hz.Обезбедува софистицирани коло дизајн со текот на загреана,над-струја,во текот-полнење заштита.Безбеден дизајн и високо квалитетен материјал обезбедува на полначот на температурата одржување на ниско ниво на безбедност на полнење.На адаптер е многу издржлив и лесен за ракување.Тоа е со мулти безбедност за заштита и безбедно да се користи.Поголема енергетска ефикасност, пријателски за земјата.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката