• Новак
Sensationnel Синтетички HD Чипка Пред Перика - BUTTA ЕДИНИЦА 7 (ПАРИ ПАРЧЕ КАРАМЕЛ)

Sensationnel Синтетички HD Чипка Пред Перика - BUTTA ЕДИНИЦА 7 (ПАРИ ПАРЧЕ КАРАМЕЛ)

DEN 1103.76
Производот е достапен

Достапност

Боја Прикажани : FLAMBOYAE МОКА.Практично невидливи HD Чипка, Мешавини со повеќето тонови на кожата.Уво до уво чипка со широк 5" длабоко рака врзана разделба област.Пред-извлечен со бебе косата, заедно со косата.Природни густината на косата, Лекување Железо Безбедно до 400 F.Sensationnel Синтетички HD Чипка Пред Перика - BUTTA ЕДИНИЦА 7 (ПАРИ ПАРЧЕ КАРАМЕЛ).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката