• Новак
AIKE Комерцијални Ѕид Автоматско Течен Сапун Фармацевт Бранеа од Нерѓосувачки Челик 1100ml Голем Капацитет

AIKE Комерцијални Ѕид Автоматско Течен Сапун Фармацевт Бранеа од Нерѓосувачки Челик 1100ml Голем Капацитет

DEN 1267.20
Производот е достапен

Достапност

Инсталација - Површинска монтажа со завртки.Потребни минимум инсталација растојание од единицата на десктоп. 10" на нормален десктоп, 13.8 инчи на рефлективна површина.Голем Капацитет - Држете 1100 ml течен сапун во исто време.поддршка 500+ пати раздавам, погоден за висок сообраќај бања.Ги исполнуваат комерцијални гранд потреби.Прилагодливи Сапун Снабдување - Пет ниво на течен сапун снабдување од 0.5 ml до 2,5 ml(Различни сапун може да имаат мало отстапување).Едноставно поставување со поставување копчето.Едно парче лесна #304 од не ' рѓосувачки челик школка, 80mm дебелина, ќе се соочи со голема употреба и секојдневно носат и солза.Оваа сјајна фармацевт ќе додадете една современа и индустриска изглед на вашиот тоалет.Универзална Компатибилност - Дизајниран за течен сапун, но, исто така, работат со гел и рака sanitizer.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката