• Новак
Homemory 72 Компјутери Flameless Tealight Свеќи Рефус, Батерија Управувана Votive Свеќи, Треперење [Бела Основа] [Батерии Вклучени]

Homemory 72 Компјутери Flameless Tealight Свеќи Рефус, Батерија Управувана Votive Свеќи, Треперење [Бела Основа]

DEN 935.76
Производот е достапен

Достапност

СУПЕР ВРЕДНОСТ најголемиот ДЕЛ на СОБАТА : Дарежлив 72pcs електрични чај светла со батерии пре-инсталиран, секој батеријата има најмалку 150 часа живот-време.Сето ова значи помалку трошоци на tealight.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ HOMEMORY : Homemory избира висок квалитет на батерии кои имаат 150 часа живот, која е 1.5 до 2 пати ПОДОЛГ век на батеријата отколку слични LED tealights.Ова е призната од страна на многу клиенти.Тоа може да се обезбеди чај свеќи работа трае во текот на настаните.НАДГРАДБА на ЖИВИ СВЕТЛИ СВЕЌИ : Оваа батерија чај светлина ја подобрува осветлувањето, додека враќање на свеќи боја, повеќе модерен и атрактивен отколку обичните бледо жолто жолта батеријата чај светла.БЕЗБЕДНОСТ ДОАЃААТ во ПРВ план : Без неуредна восок или пожар опасности.Овие мали свеќи се пријателски за стари лица, деца и домашни миленици.Дали во училиштето, старечки дом или свадба, само се релаксираат и да уживаат во домот и романтичен амбиент.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Секој електричен чај свеќи мерки (Диа)1.4 во X (Висина)1.25 во, што го прави идеален за повеќето votive носители, чај светлина носители, и luminary кеси.Овие чај светла ќе се викаат нивните прекрасен топол сјај за секоја соба можете да изберете.Тие се совршена големина за да се карактеристика по себе или во внатрешноста тела.Тие може да стои сама, се вклопуваат во свеќници, sconces, и служи како centerpieces или украси.Тие се совршена големина за да се карактеристика по себе или во внатрешноста тела.Овие Homemory LED свеќи ќе започне било ниско-клуч собир во партија режим!.За одмор, Homemory чај светла предвидено кавга-бесплатно светлина решение.

Декларирани спецификации

Material:
LED+PP

Комплементите на стоката