• Новак
SCHLAGE F51A те-то 619 Шампањ Лост Внесени Влез Заклучување, Сатен Никел

SCHLAGE F51A те-то 619 Шампањ Лост Внесени Влез Заклучување, Сатен Никел

DEN 3048.00
Производот е достапен

Достапност

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Подигнете стилот на целиот свој дом и со внесувањето на записот не се заклучи дека се координираат со Schlage внатрешни работи хардвер.Заврши координати лесно со други домашни акценти како Осветлување и Молк Тела.Користете клуч од надвор или рачно да ја ротирате внатрешни работи се претвори копчето за заклучување и отклучување.Опис на производот На SCHLAGE Шампањ Лост Внесени Кодот за Влез во Сатенски Никел отклучува кога вратата е отворена од внатрешноста, што ќе ви овозможи да ја напушти побрзо и поевтино, и повторно внесете лесно.Шампањ рачката е дизајнирана со еден класичен допир – особено отклучува кога завиткани во нашата разноврсна Сатен Никел заврши.Плус, тоа е се дизајнирани и тестирани со сила и издржливост во умот.Валтер SCHLAGE отвори својата прва продавница повеќе од 90 години-и неговата компанија е лидер во заштита некогаш since.By помагање на луѓето да ги заштитат своите домови и бизниси со производи кои постојано унапредување на state-of-the-art, SCHLAGE има изградено светски углед за иновации, занаетчиство, стабилност-и над сите, сила.Од Производителот Валтер Schlage отвори својата прва продавница повеќе од 90 години-и неговата компанија е лидер во заштита некогаш since.By помагање на луѓето да ги заштитат своите домови и бизниси со производи кои постојано унапредување на state-of-the-art, Schlage има изградено светски углед за иновации, занаетчиство, стабилност-и над сите, сила.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката