• Новак
RedyRun за Samsung Галакси S21 5G Случај Жените S21 Folio Случај со Врвот Жито Кожа Картичка Џебови Мека TPU Школка Потпирачот Виткање прекривачот за Samsung Галакси S21 6.2 - Carmine Црвена

RedyRun за Samsung Галакси S21 5G Случај Жените S21 Folio Случај со Врвот Жито Кожа Картичка Џебови Мека TPU Школка

DEN 616.56
Производот е достапен

Достапност

✨ Компатибилен : Нарачана за Samsung Галакси S21 6.2 инчен екран.Двојно проверете ги вашите модел прво. ✨ Мултифункционален : Samsung Galaxy S21 паричникот случај дизајн со 3 картичка слотови за задржување на лиценца/картички и скриени слајд џеб за носеа некои пари.Картичка слотови се дизајнирани со RFID оклопна технологија која може да се заштитат личните информации и кредитни картички' магнетизам.Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Лесен пристап до сите порти и контроли. ✨ Премиум квалитет : со Користење премиум leathers и внимателно избрани микрофибер покривачки материјали.Топ жито кравја кожа, можете да ги видите нерегуларни порите, нерамна текстура, се чувствуваат добро во рака, без силни хемиски мирис.Увезени микрофибер обвивка, во согласност со ROSH стандард. ✨ Сите-коло заштита : вграден-во магнет тока ќе се осигура дека предниот дел на случајот не се отвори и да го заштити вашиот телефон од намалувањето случајно и екран од гребење.Мека TPU внатрешна случај со shockproof работ обезбедува вашиот телефон од капки и испакнатини и штити камерата. ✨ Убав подарок : Спакуван во подарок кутија.Совршен за одмор подароци за семејството и пријателите.Црвена и зелена Samsung Галакси S21 случај може да биде одличен Божиќ сегашноста.Боја : Carmine Црвена | Стил : За Samsung Галакси S21 6.2 инч.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката