• Новак
Pandecor Розово Злато 13-ти Роденден Материјали 50PCS за Еднократна употреба Хартија Плочи 7 Инчен Десерт Ознаки за 13 Години Роденден

Pandecor Розово Злато 13-ти Роденден Материјали 50PCS за Еднократна употреба Хартија Плочи 7 Инчен Десерт Ознаки

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Пакетот вклучува : 50 компјутери 7"хартија десерт плочи.Издржливи 13 Години Годишнината Партија Материјали : Направен од висок квалитет и дебела хартија, тешки одбор акции во квалитетот мат финиш, нашите фенси хартија плочи нема да укината, teared или скршени кога го држите храна.Вие веќе не може да биде зафатен барате расфрлани партија резерви.Тоа ви заштедува време и го прави лесен за вас и вашите пријатели да имаат незаборавен партија.Широка Примена : Плочи се погодни за 13 Години роденден партии дома, канцеларија, продавница, излети и настава.Нашето Ветување 100% Заклетвата Гарантира : Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, јас ќе одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката