• Новак
GOEI 3D печатач додатоци, Удобен, Практичен Магнетни Печатење Кревет Стабилна Сигурен Долготрајни за Ender 3 Sapphire ПРО за 3D Печатење(235x235)

GOEI 3D печатач додатоци, Удобен, Практичен Магнетни Печатење Кревет Стабилна Сигурен Долготрајни за Ender 3 Sapphire

DEN 1663.20
Производот е достапен

Достапност

За ефикасно да се постигне добра uncurled работ, препорачливо е дека температурата на топол кревет не надминува 50°. REPECTED УПОТРЕБА : магнетното печатење површина може да се користи постојано, јас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката