• Новак
Lyricall Ѓубре Торба Држачот за Домашна Кујна(Црна)

Lyricall Ѓубре Торба Држачот за Домашна Кујна(Црна)

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : прав-обложени челик.капак дел : пластика.На врвот е во 2 делови.Капак и прстен, така што кеса ѓубре се одржува во место од страна на прстен дел и ќе може да се затвори капакот по пуштањето ѓубре внатре од него, за повеќе санитарни искуство.Железо производи, ве молиме да се избегне триење со тврди предмети како што се од нерѓосувачки челик scrubber и да се избегне долготрајна влажност.Соодветно место : Одлично за кујни, дневна соба,перење соби, RV или шатор приколка, инстант Собранието; се користи во затворени простории или Надвор.Ве молиме контактирајте со нас пред сакате да го вратите производот.ние ќе ги реши сите ваши проблеми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката