• Новак
3/8 Д-Р 12 СОВЕТОДАВСТВО

3/8 Д-Р 12 СОВЕТОДАВСТВО

DEN 399.12
Производот е достапен

Достапност

2 или 3 реверзибилна вилици за внатре или надвор влече потреби.Направени од најтврдокорните јаглероден челик за максимална сила.Парична казна тема центар болт за контролирано се повлече. 5-тон капацитет.Про-Одделение производи се дизајнирани и изградени со една цел во умот - да им овозможат на вашиот клиент со најдобра вредност достапен во Професионални и Квалитетни Рачни Алатки.За да се обезбеди долготрајна издржливост и перформанси, ние започнуваме со користење само на премиум квалитет суровини и материјали, како Хром Vanadium Легури, Хром, Никел и Висок Јаглерод Алатка Челик.Ние потоа се користи најновите иновации во дизајнот и ергономски стил, бидејќи професионален квалитет рака алатка не само што треба да работат напорно, таа треба да изгледа добро го прави тоа.Прецизни производствени техники и строга контрола на квалитетот потоа се додава така што секој производ ќе ги исполнуваат или надминуваат А. Н. С. I. (Американскиот Национален Институт за Стандарди) или U. S. Сојузна Спецификации за квалитет и перформанси.Всушност, ние сме толку сигурни дека на нашиот производ квалитетот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката