• Новак
Blakeslee 97760 Чудак Се Справи Со Завршена, 9 Висината, 6 Ширина, 5 Должина

Blakeslee 97760 Чудак Се Справи Со Завршена, 9 Висината, 6 Ширина, 5 Должина

DEN 4565.28
Производот е достапен

Достапност

Број На Предмети : 1. Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 12 L X 20 W X 22.8 H (Cm).Пакет Тежина : 0.359 Килограми.Blakeslee 97760 Чудак се Справи со Комплетна Blakeslee има обезбедено машини за пример, перење на садови и подготовка на храна и за потребите за повеќе од 100 години.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката