• Новак
MZD8391 Американското Знаме Светла, 420 Супер-Светли Led диоди Знаме Нето Светлина,Водоотпорен НИ Знаме Светлина за Меморијалниот Ден Ден на Независност на 4 јули Национа

MZD8391 Американското Знаме Светла, 420 Супер-Светли Led диоди Знаме Нето Светлина,Водоотпорен НИ Знаме Светлина

DEN 647.76
Производот е достапен

Достапност

【Водоотпорен & 60 Дена Пари Назад & 12 Месеци Бесплатна Замена】 : Оваа Светлина Е IP44 Водоотпорен, Погодна За Двете Внатрешна И Надворешна Употреба.Во текот на Ноќта, Со 420 Висока Ефикасност Супер-Светли LED диоди Сјај Во Црвена, Сина И Бела, Вашата Сакана Семејство, Пријатели Или Соседи Ќе Биде Многу Изненадени за Да Видите Оваа Прекрасна Знамето на Светлината.Направени од Високо Квалитетна 420 LED Монистра Со животниот век 100000 часа , Кои се Долготрајни, Висока Ефикасност и Заштеда на Енергија. 【Нашата Надградена Верзија】 : Нашата НИ Стандарден Приклучок Напон Светлина Е Многу Безбеден За Употреба И Нема да Се загреат По Долго Време Користење, исто Така, Како што Е Ниска потрошувачката, Така Што Не Треба се Грижите За Високи Електрична Сметка.Исто Така, Оваа Светлина Е Целосно Метежот Слободни, Супер Лесно Да Се Постави : ).И Овој Објект Е УЛ Наведени, Кои се Осигура Безбедноста на употреба.Уморни од лошо направени од памук НИ знамиња, кои се лесно да се растргнат во првиот правец на удар или исчезнат пред почетокот на летото завршува?Во потрага по врвен квалитет и долготрајни НИ Знаме да се пополни со гордост летање славно во текот на летото?.28 ФТ, ова НИ води Знаме Нето Светлина Е Толку Брилијантен И Убава, Виси Тоа Во Вашиот Дом Или Двор, Кој Е Совршен Начин Да се Покаже Вашиот Патриотизам Во Меморијалниот Ден, Ден на Независноста, Ден на Трудот, Божиќ Ден, Фестивалот , Одмор , забава, на Церемонијата.СЕГА!Велат Здраво На Неверојатни Сад Знаме Светлина Што Некогаш Ќе Треба!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката