• Новак
Работа Остри WSSAKO81118 Крупен Чакал Појас за Полнење Тен

Работа Остри WSSAKO81118 Крупен Чакал Појас за Полнење Тен

DEN 335.00
DEN 441.60
-24 %
Производот е достапен

Достапност

Комплет вклучува (5) X65 Крупен Чакал Norton Нора 65 Micron Ремени (P220 еквивалент).Појаси се 3/4" x 12" и САМО одговараат на Кен Кромид Издание Острилка и Алатка за Мелење Приврзаност.Овие премија одделение, конструиран абразиви се долготрајни и се наменети за нож & алатка острат и мелење апликации.Не се вклопуваат WSKTS.Крупен Чакал X65 (P220 Еквивалент) замена на абразивни појас за полнење за на Работа Остар Нож & Алатка Острилка Кен Кромид Издание (WSKTS-КО).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката