• Новак
Belemay Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE 5G Паричникот Случај (6.5 инчи), [Премиум Cowhide Кожа] Флип Случај [RFID Блокирање] Карта Носителот [TPU Shockproof Внатрешна Случај] Магнетно Folio В?

Belemay Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE 5G Паричникот Случај (6.5 инчи), [Премиум Cowhide Кожа] Флип Случај

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20 FE 5 G (6.5 инчи) САМО.Нова вистински cowhide кожен паричник случај пакувани во некоја исклучителна презентација кутија.BELEMAY дава ЖИВОТ ЗАМЕНИ ГАРАНЦИЈА, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со замена.Ако ви треба било каква помош, ве молиме да стигнат до нас директно се оди преку messenger.Висок Квалитет Cowhide Кожа : Секоја кожа флип случај е рачно изработени и го направи на премиум италијански cowhide кожа, водоотпорен, анти-нула, трајни и удобно.Деликатна крои е направена со високо квалификувани кожа работници.Стилски и заштитни паричникот случај компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 20 FE 5 G.RFID Блокирање на Картичка Носителот : Надгради трајни кожа случај дава 3 држачот на слотови и 1 сметка оддел за важни кредитни картички, ID картички, бизнис картички и задно записи каде ќе одат, со RFID оклопна технологија која може да го блокира RFID сигнали и да се заштити вашите картички информации од неовластено скенери.Полно Тело за Заштита : Belemay shockproof виткање случај прегратка совршено околу секој агол обезбедување на максимална заштита.Оваа кожа маска може да се заштити не само на задната страна на паметен телефон, но исто така и на течен кристал екран.Поставените работ околу леќи на камера и екран на допир за да ги заштити против капки & пукнатини & површината на гребнатини.Повеќе Удобен Дизајн : [1] Поддршка за безжично полнење на уреди. [2] Флексибилни и мека внатрешна обвивка за лесна инсталација и отстранување. [3] Оваа книга folio маска може да се свитка како потпирач за прилагодливи агол на гледање за да ослободите вашите раце. [4] Прецизни cutouts за камерата, звучници, слушалки, и други пристаништа се овозможи лесен пристап до сите функции. [5] магнетно предвремени затворање чува сите скапоцености во место, уредно и безбедно.Боја : Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката