• Новак
D&D PowerDrive 1675342 Едноставност Производство Kevlar Замена Појас, 4LK, 1 -Бенд, 98 Должина, Гума

D&D PowerDrive 1675342 Едноставност Производство Kevlar Замена Појас, 4LK, 1 -Бенд, 98 Должина, Гума

DEN 443.04
Производот е достапен

Достапност

Пакет должина : 6.0 cm.Пакет ширина : 15.4 cm.Пакет висина : 19.2 cm.Тип на производ : ПОЈАСИ.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката