• Новак
(3 Парчиња) Fluker на 16-Унца Крикет Quencher Оригиналната Формула

(3 Парчиња) Fluker на 16-Унца Крикет Quencher Оригиналната Формула

DEN 78.72
Производот е достапен

Достапност

16 унци на Крикет Quencher оригиналната формула.Држи вашиот рептил е фидер инсекти од давење.Исто така, се ослободува од ризик од бактериска контаминација на инсекти' вода.Обезбедува штурците и други фидер инсекти со безбеден, чист извор на вода.Пакување од 3. Обезбедува штурците и други фидер инсекти со безбеден, чист извор на вода во удобен гел форма која ја елиминира проблемите на традиционалните наводнување методи - како што се дави и бактериска контаминација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката